Безжична Тастатура за Постави со Глувчето Mouse Pad 2 Пакет
Свеж

Безжична Тастатура за Постави со Глувчето Mouse Pad 2 Пакет

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец , Удобно и Изедначи на Пишување.Plug & Play, 2.4 GHz Безжична Технологија,Авто-режим на спиење,Висока Ефикасност и Енергија-Штедење.Широк Компатибилност безжична тастатура и глушец комбо компатибилен со Windows 2000 / ME / XP / 7 / 8 / 10, VISTA и Mac.Работи добро со компјутери, Хром-книга, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер и повеќе.Молчи безжична тастатура и глувче,не се грижите за вознемирувачки другите.Она што Ќе го Добиваат : 2 сет од тастатура и глушец set + 2 пакет на глувчето подлога. 2 сет од тастатура и глушец сет 2 пакет на глувчето подлога.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.