ЧАСОТ Компанија ПОС/каса Еден-Ply Термални Ролни, 38mm/40-Нозе, 10 Ролни по Пак, Бела (05201)
Свеж

ЧАСОТ Компанија ПОС/каса Еден-Ply Термални Ролни, 38mm/40-Нозе, 10 Ролни по Пак, Бела (05201)

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Врвен квалитет на термичка хартија гарантирано да работат ефикасно со вашата машина глава за печатење.Хартија обезбедува свежи, јасни слики.Еден-ply термичка хартија.Ролни се конвертира во сад. 10 ролни по пакет.Бела, еден-ply термичка хартија quaranteed да работат ефикасно со вашата машина глава за печатење.Хартија обезбедува свежи, јасни слики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.