NICOKEE Ајфеловата Правоаголник Игри Mousepad Гроздобер Париз Тематските Сина Браун Ајфеловата Кула Mouse Pad Глувчето Мат за Компјутер Биро Лаптоп Канцеларија 9.5 X 7.9 Инчен Н?
Свеж

NICOKEE Ајфеловата Правоаголник Игри Mousepad Гроздобер Париз Тематските Сина Браун Ајфеловата Кула Mouse Pad

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Глувчето Мат Големина : 9.5"x 7.9"( 240mm x 200mm x 3мм), Пакет 1 парче вклучени.Тоа е лесно за вас да го задржи,да го одржува и миење, не се лизга гумени база на изработка на глувчето мат фирма на десктоп.Имаат мазна површина удобно за зглобовите и рацете, подобрување на глувчето за следење.Незабележано се спречи и крпа површината мазна доволно за вас да работат,контрола и да се подобри точноста.Обезбедување на сорти на талентирани арктикот,интересни и убави дизајн направи да се чувствувате среќни, лесно и да се релаксираат секојдневно.Материјал на компјутерски глушец подлога : Природни Rubber Our неверојатен дизајн, модели, персоналните прилагодено популарни mouse pad може да го направи животот среќен, лесно и да се релаксираат секојдневно.Различни mouse pad може да донесе различен стил на модата.Цел вашите омилени mouse pad денес и додадете контакт на уметноста на вашиот начин на живот.Тоа ќе биде одличен и најдобар подарок за вашиот семеен пријател.Нашите производи се многу погодни за сите глувчето видови.Ние И Ветуваме На : Пари Гаранција За Враќање На,Замена На Гаранција.Вашето задоволство е нашиот прв Приоритет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.