Премиум Сомот Закачалки - Нема Рамо Испакнатини Одговараат на Закачалки со Хром Куки,Не се Лизга Простор за Заштеда на енергија Облека Закачалки,(Пакување од 50) Heavydu
Свеж

Премиум Сомот Закачалки - Нема Рамо Испакнатини Одговараат на Закачалки со Хром Куки,Не се Лизга Простор за

DEN 743.76

Достапно е за нарачката

На закачалки се обвиен со висок квалитет, satisfyingly мазна на допир кадифе.✔【НЕМА РАМО ИСПАКНАТИНИ ДИЗАЈН】 -SUPJOO Природни contoured рамо облик дизајн Сомот Испакнатини Слободни Закачалки нема рамо белези кои ја чува вашата облека изгледаат природно,windproof кука совршен за бесење било облека со тенки ремени,Изградена-во хоризонтална додаток бар може да се одржи врски, марами и ѓердани со вашата облека сите во една закачалка.На облека закачалки трајни и здрав дизајн им се овозможи да се одржи голем капацитет од 11lbs да 18lbs (5kg да 8kg).Овие премиум заоблени закачалки, доаѓа со пакување од 50, се тешки, не се лизга со хром куки.Оние тешки и цврсти закачалки се одличен избор за костуми, палта, здолништа,фустани, шорцеви, џемпер,панталони и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.