Jed Северна Мажите Салата Фитнес Тренингот Перформанси Лесни Bodybuilding Работи Дише Опремени T-Shirt
Свеж

Jed Северна Мажите Салата Фитнес Тренингот Перформанси Лесни Bodybuilding Работи Дише Опремени T-Shirt

DEN 192.00

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Машина За Миење.Стилот 1 : Бои црна,сина,бела и сива боја.Материјал : 100% врвен квалитет микрофибер перформанси полиестер.Стил 2 : Боја jetblack,морнарица, зелена и lightgray.Материјал : 95% памук и 5% spandex Стил 3 : Боја bluecamo Материјал : 80% Полиестер, 20% Chinlon Стил 4 : Боја на Индиго & Obsidian.Matarial е 80% Полиестер, 20% Chinlon.Сите стил маици се изработени со Еластичен, мека ткаенина за да ги собере вашето тело форма подобро и удобно.Давајќи ја иритираат слободни чувство на кожата за време на вашиот тренингот.Основната мрежа стил т-маица е мрежа материјал на горниот дел од градите рамо област.Ова ќе обезбеди повеќе струење да ја контролирате вашата пот.Машина за миење ладно, висат суво за најдобра долгорочна нега или сува НИСКА ТОПЛИНА.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.