MRV090 Црв Опрема Брзина Редуктор 1-3/8 Внесено Единствен Излез Јама за Полнење
Свеж

MRV090 Црв Опрема Брзина Редуктор 1-3/8 Внесено Единствен Излез Јама за Полнење

DEN 767.76

Достапно е за нарачката

Заврши Излез Јама за Полнење за 090 Серија Reducers.MRV090 серија црв опрема брзина редуктор излез вратило.Ова е 1-3/8" дијаметар внесено една страна излез во окното за полнење за нашите 090 серија редуктор.Вклучува вратило, клучеви, и задржување прстен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.