Makartt 240Pcs Мека Гел Целосно Покривање Совети Впие Исклучување Помине Екстензии за Полнење, Екстра Долг Притиснете на Ноктите XXL Stiletto Помине Пумпа-Ups Совети 12 Големини
Свеж

Makartt 240Pcs Мека Гел Целосно Покривање Совети Впие Исклучување Помине Екстензии за Полнење, Екстра Долг Притиснете

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Вистински DIY нокти гел совети.можете да направите некои око-фаќање на уметнички стилови на ноктите совети, исто така, лесно може да се намали за било колку што сакате.Лесно да се обликуваат, датотека, боја, и се применуваат со лепак и лак украси.Удобен помине совети сет кој ќе ви помогне да се создаде уникатен ноктите уметност, правење на вашиот ноктите шармантна и привлечна.Nontoxic и невкусна, не штети на ноктите.Функција.Погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, одличен подарок за мајка, сестра, ќерка, или девојка кои сакаат нокти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.