Елементи медицинска Сестра Ангел Figurine од Павилјон, 6-Инчен, Држејќи Гулаб, Натпис медицинска Сестра за Нега, со Сето свое Срце
Свеж

Елементи медицинска Сестра Ангел Figurine од Павилјон, 6-Инчен, Држејќи Гулаб, Натпис медицинска Сестра за Нега,

DEN 447.60

Достапно е за нарачката

Сентиментални ангел figurine, високо предмети.Направени со висок квалитет polyresin, исклучително добро и детални рака-насликани.Доаѓа во прекрасен подарок кутија, совршен подарок за себе или за некој посебно.Елементи од Павилјон е прекрасна и единствена линија на ангелите и дома додатоци.Секое парче карактеристики Birchwood акценти и pewter детали.Брендирани со инспирација и чувства, се Елементи е совршен подарок што е сигурно да се донесат убавината на секој дом.Широк избор на убави ангели, украси и музички вода глобуси се сигурни да се донесе радост за сите на вашето семејство и пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.