ASUS VivoBook S13 Тенок и лесен Лаптоп, 13.3 FHD Екранот, Intel Core i5-1135G7 ПРОЦЕСОР, 8GB LPDDR4X RAM меморија, 512GB PCIe SSD, Windows 10 Дома, Отпечатоци Читателот, Мечтателни Бела, S333EA-DH51-ПОТ
Свеж

ASUS VivoBook S13 Тенок и лесен Лаптоп, 13.3 FHD Екранот, Intel Core i5-1135G7 ПРОЦЕСОР, 8GB LPDDR4X RAM меморија,

DEN 16799.76

Достапно е за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 15.6 инчен Full HD Nano Edge рамки на екранот со одлична 86% екран-за-тело односот.Најновите 11 генерација Intel Core i5-1135 G7 Quad Core Процесор (8 M Кеш, до 4.70 GHz, со IPU). 8 GB DDR4 RAM меморија и 512 GB PCIe SSD и Windows 10 Дома.Метална шасија и 16mm z-висина.Ергономски позадинско осветлување тастатура заедно со сензор за отпечатоци активира преку Windows Здраво.Сеопфатна конекции, вклучувајќи USB 3.2 Тип-C, USB 3.2 Тип-А, USB 2.0, HDMI, и Свирка+ Wi-Fi 6 (802.11 секира) (*USB брзина на Пренос може да варираат.Дознај повеќе на ASUS веб-страница).ASUS ПИ Бучава-Поништува Технологија вработува машинско учење да се изолира несакани бучава од човечки говор, кој обезбедува најдобра комуникации искуство.ASUS Vivo Book, на повеќегодишни фаворит, е добивање на нова, bolder изгледа thatʹs сигурни да се добие пулсира трки.На тенок и лесен Vivo Book S15 сега има 11 Генерација Intel Core Процесор, дијамант-намалување на рабовите и текстура заврши, а е достапен во четири различни бои, кои се избрани да се одрази на вашата личност.Позитивните вибрации продолжи кога ќе го отворите капакот, каде што се пречекани од страна на Enter копчето со боја блокирање на рабовите.Vivo Book S15 носи вистинскиот ти, и внатре и надвор. *Вистинските брзината на трансфер на USB 3.0, 3.1, 3.2 (Генералот 1 и 2), и/или Тип-C ќе варира во зависност од многу фактори, вклучувајќи го и брзина на обработка на домаќинот уред, на датотеката атрибути и други фактори кои се поврзани со системската конфигурација и оперативниот средина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.