Ево 12-0115-AC Нерѓосувачки Steamer/Готви Опфаќа
Свеж

Ево 12-0115-AC Нерѓосувачки Steamer/Готви Опфаќа

DEN 2114.88

Достапно е за нарачката

Вистински ОЕМ замена дел.Направен во Америка, Ево кружни cooktops се признаваат за доставување на природни вкусови на храна, готвење флексибилност, различни дизајн и квалитет на изградба.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Пакет Тежина : 2.85 lbs.Нерѓосувачки Steamer/Готви Покрива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.