12V 8AH Заменува Belkin Станбени Портал RG Резервната Батерија
Свеж

12V 8AH Заменува Belkin Станбени Портал RG Резервната Батерија

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ML8-12 SLA е 12 V 8 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батерија - УЛ Уверение.Димензии : 5.94 инчи x 2.56 инчи x 4.02 инчи.Терминал : Ф1. Листата е за Батеријата само.Без жица подигнат или додатоци за монтирање вклучени.SLA / AGM истури доказ батерија е карактеристика на високо празнење стапка, широк оперативни температури, подолг сервисен живот и длабоко празнење се опорави.Батерија која може да се монтира во било која позиција, отпорен на удари и вибрации.Долготрајни високи перформанси со високи и ниски температури.Поддржани од страна на 30 ден политика за наплата и полно 1 година гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.