Ruixin Тоалет Седиште, Издолжени Тоалет Седиште, Бавно Затворање Тоалет Седиште Издолжени, Мека Блиску Тоалет Седиште Маска, Тоалетни Седишта за Стандард, Тивко Тоале
Свеж

Ruixin Тоалет Седиште, Издолжени Тоалет Седиште, Бавно Затворање Тоалет Седиште Издолжени, Мека Блиску Тоалет

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

[Спецификација на производот] U тип (Издолжена Тоалет Седиште), Големина : 45.5 cm x 36 cm/17.9 во * 14.2 во, Тежина : 1.46 кг.Монтажа дупка проред : 14cm/5.5 во, Материјал : ПП. [Никаква бучава Откако ќе го користите за некој период на време, вие не мора да се грижите за yellowing на сите; Негова заштита на животната средина им овозможува на децата и постарите лица да ги користат со доверба.Дали некогаш сте се пречи од страна на гласна бучава на затворање на тоалет капак?.Само да ги купите нашите производи сега, го користи најновиот амортизацијата технологија, нема бучава,и ти повеќе нема да мора да се грижите за будење вашиот спиење љубовник или дете.Набавка не е крајот на нашата услуга, но на почетокот. 1. Тоалетот седиште донесува бавно затворање дизајн.Покрај тоа, постојат четири гумени влошки под тоалетот седиште за да ги растера притисок работењето на тоалетот седиште. 2. Тоалетот седиште на овој производ е направен од PP материјал,тоа значи дека е тешко да се стане жолта,и исто така тешко е да дамка.Можете да го избрише тоа нежно со крпа за да го направите да изгледа како нова. 3. Тоалетот седиште е дизајниран да биде лесен за инсталација и отстранување, па лесно може да се инсталира на тоа, според приложените упатства. 4. Ако не сте задоволни со овој производ во рок од 30 дена од денот на купувањето, ние ќе се обезбеди враќање или за парите назад. 5. Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт за поддршка на корисниците.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.