Fmystery Bluetooth Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Молчи Глувчето, Заштеда на Енергија Ергономски Cordless Тастатурата и Глувчето за Компјутери/Mac (Жолт)
Свеж

Fmystery Bluetooth Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Молчи Глувчето, Заштеда на Енергија Ергономски Cordless

DEN 474.00

Достапно е за нарачката

Чоколадо копчето за Исклучување, удобно и се враќа.Се усвојува на истото копче структура на лаптоп.На допир на копчињата е малку матирано и пишување чувствувате одлично.Шест предности вие не може да се стави долу : супер долго чекање, ергономија, мулти-функционални кратенките за копчињата, Bluetooth конекција, батерија тастатура, режа нога копчиња.Брзо Bluetooth поврзување, тастатура Bluetooth конекција за да таблета, отворање на нова ера на учење и канцеларија.Цената за еден час, на издржливост време е повеќе од 30 дена, издржливост е долга, брзо полнење и заштеда на енергија, 1 H полнење, употреба за 30 дена (се пресметува како 2 часа дневно).Поддршка Android / iphone,Мобилен телефон, таблет компјутер станува,Нови бои и нови допир искуство.Параметри : Работат на струјата :

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.