V Облик Линија Брадата До Лицето Лифт Двојно Брадата Појас,се Соочуваат со Слабеење на Рака, се Соочуваат со Shaper Бенд Елиминира Брчки Доделување на Анти-стареењето ?
Свеж

V Облик Линија Брадата До Лицето Лифт Двојно Брадата Појас,се Соочуваат со Слабеење на Рака, се Соочуваат со

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Ќе видите големи промени на вашето лице кожата во четири недели. 【Ефикасно Чистење Лице во 30 Дена】Двоен лифтинг на вредноста појас е специјално дизајниран за вас да се реши различни лицето проблеми.☛ Лесен за Употреба - Облечен за 30 - 40 минути за секое време додека сте во средината на било какви активности во домот.Преку физичка сила, подобрување на обликот на вашето лице, отстрани двојно брадата, промена на masseter, спречува доделување на образите, спречува релаксација на мускулите на лицето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.