Purina ALPO Стоматолошки Chews Мали/Средни Возрасни Куче Закуски
Свеж

Purina ALPO Стоматолошки Chews Мали/Средни Возрасни Куче Закуски

DEN 132.00

Достапно е за нарачката

Еден (1) 24-Count Торбичка - Purina ALPO Направени во САД Објекти за Мали/Средни Куче Стоматолошки Chews, Куче Закуски.Чисти Тешко да се Постигне Места.Без Додаден Вештачки Бои и Вкусови.Помага во Намалување на забен камен start-up.Чистење На Забите.Одличен вкус.Тоа е толку едноставно.Се отвори една кеса на ALPO Стоматолошки Chews и споделување на малку добрина со вашето куче.Секоја ѕвезда во облик на џвака лекување е направен без додаден вештачки бои и вкусови.Само вкусен, здрав, забите-чистење на оброк за да им помогне го задржи вашето куче уста свежи и неговата насмевка светла.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.