10pcs F6-14M Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови 6mm x 14mm x 5mm
Свеж

10pcs F6-14M Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови 6mm x 14mm x 5mm

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

10pcs F6-14 M Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови.Материјал : Имајќи Челик.Тип : Axial Топката Удар Имајќи.Големина : 6mm x 14mm x 5мм.Пакет : 10 x Имајќи. 10pcs 6mm x 14mm x 5mm Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови F6-14 M.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.