Трубач 1/350 Su27K Flanker D Авион Сет за Превозникот Kuznetsov (6-Box)
Свеж

Трубач 1/350 Su27K Flanker D Авион Сет за Превозникот Kuznetsov (6-Box)

DEN 327.36

Достапно е за нарачката

Спремен-за-изградба на пластични модел комплет.Лепак не се вклучени.Боја не се вклучени.За возраст од 14 и над.Од Производителот На Трубач 1 : 350 авион серија се состои од јасно, пластични делови да се изгради голем број на авиони по собата.Лепак и бои не се вклучени ниту модел градежни материјали.Авионите во секој комплет се точни застапување на воени возила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.