Poynt 2 1/4 X 16' Coreless Термичка Хартија Во Ролни (50 Ролни)
Свеж

Poynt 2 1/4 X 16' Coreless Термичка Хартија Во Ролни (50 Ролни)

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

50 ролни од 2.25" (57mm) Ширина x 16'.Квалитетот термичка хартија.72" (18mm) Дијаметар.Coreless.Компатибилен со Poynt ПОС Системот.Карактеристики на производот : 50 ролни од 2.25" x 16 "Квалитетот термичка хартија 2.25" (57mm) Ширина .72" (18mm) Дијаметар Coreless Компатибилен со Poynt ПОС Системот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.