Sombra Природни Лосион За Масажа, 8-Унца
Свеж

Sombra Природни Лосион За Масажа, 8-Унца

DEN 937.68

Достапно е за нарачката

Овој лосион обезбедува потребната продорен топлина да се тесни, затегнати мускули.Таа не содржи никакви parabens.Sombra Терапевтска Масажа Лосион се формулирани со комбинација на природни состојки за да ви даде ефект што сакате.Sombra Терапевтски лосион за Масажа обезбедува потребната продорен топлина да се тесни, затегнати мускули.Капсаицинот и Ментол даде затоплување ефект да помогне во длабока ткиво ослободување техники.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.