ASICS на Жените Опремени Резервоарот
Свеж

ASICS на Жените Опремени Резервоарот

DEN 348.00

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Mesh панел на задната страна за дополнителни вентилација.Цврст и ширум сезонски печатени верзии.Рефлексивни ASICS брендирање.Рефлексивни лента на грбот за видливост.Влага-wicking : Влага-wicking и брзо сушење ткаенини за покажана исклучителна удобност.Дизајниран со мрежа панел на задната страна за додаден за вентилација и рефлексивни својства за ниско-светло видливоста, Дише Опремени Резервоарот е совршена комбинација на стил и перформанси за внатрешна обука или трчање преку елементите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.