SATA Ratcheting Малку Возачот Сет со Мек Зафат се Справи, Хром Vanadium Челик (80-Парчиња) - ST09326SJ
Свеж

SATA Ratcheting Малку Возачот Сет со Мек Зафат се Справи, Хром Vanadium Челик (80-Парчиња) - ST09326SJ

DEN 805.44

Достапно е за нарачката

5, 3, 4, 5, 6mm, Torx T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, Подесувате Torx T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40; (8) 65 L двојно крајот битови во PH1-PH1, PH2-PH2, PH3-PH3, 4. 5мм-PH1, 5. 5мм-PH2, 6. 5мм-PH3, PH1-PH2, PH2-PH3; (3) 110 L двојно крајот битови во PH1-PH1, PH2-PH2, PH3-PH3 и 4 додатоци.Силна структура : хром vanadium легиран челик месо тело со висок вртежен момент способности ви овозможува да го инсталирате и да ги отстрани сврзувачки елементи со леснотија.Идеален HANDGRIP : ергономски се справи со е мек материјал нуди удобно, nonslip зафат и помага во намалување на рака замор.Кавга-бесплатно дизајн : фиксни, напред и рикверц заклучување позиции за максимална инсталација и отстранување опции.Различни карактеристики : Магнетни малку носителот држи сврзувачки елементи цврсто на место, доставување на прецизност вашата работа бара.SATA Приклучок и ratcheting малку возачот поставено асортиман се направи вашиот можностите се бескрајни.Со малку групи кои се движат од 60 до 80 парчиња во една малку возачот комплет, менување на електрични плочи, инсталирање е радио за автомобил и генералното собрание е бриз.Алатката е Ratcheting механизам ви овозможува да го вклучите сврзувачки елементи со леснотија, правење операција Мазна и нерви слободно.Орев возачот малку сет удобно да се вклопува во вашата алатка торба, држејќи SATA делови и приклучоци добро организирани.Покриени од страна на животот , Овие сите-во-едно малку поставува застане на тешките употреба или било предизвик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.