[2 Pack] за Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G 2021/Табот S7 Плус/Табот S8 Plus Екран Заштитник,Отпорен на Гребење Анти-Отпечатоци HD Таблет Калено Стакло (12.4 Инчи)
Свеж

[2 Pack] за Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G 2021/Табот S7 Плус/Табот S8 Plus Екран Заштитник,Отпорен на Гребење

DEN 247.20

Достапно е за нарачката

Цел живот Замена Гаранција : WRJ ви обезбедува пријателска услуга на клиентите.Ако имате било незадоволство со нашите производи , замена ќе се навредуваат за вас, без каков било надомест.Hydrophobic Oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти.Анти-отпечатоци слој, нема отпечатоци од прсти, да ги задржи на екранот чисти. [ВИСОКО ТРАНСПАРЕНТЕН] : Висока Транспарентност-обезбедува висока дефиниција јасно гледање искуство.ЧЕКОР 4 : Излупете исклучите некоја заштитна фолија од стакло екран заштитник.ЧЕКОР 2 : Чистење на екранот на вашиот уред со Влажни Брише, а потоа избришете лево течност со микрофибер крпа.ЧЕКОР 5 : Притиснете го центарот на стакло екран заштитник и лепило ќе се применуваат себе.Треба да имате било какви проблеми со нашите производи ние ќе се потрудиме да ви помогне. 9 H цврстина анти-нула, анти-екран кршење, добра отпорност. [ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ] : Трајни 9 H Цврстина екран заштитник го заштитува вашиот Телефон од гребење со knifes,копчиња и некои други остри супстанции.5 D Круг РаботДизајниран со помала покриеност на работ на филмот и не се меша во случајот Високо одговор со 99.99% точност.[ПОСЕБЕН ДИЗАЈН] : Особено обезбедува максимална заштита за екранот на Samsung Galaxy Tab S7 Лајт/ Табот S7 FE 5 G.Пакување Содржина : 2 x Калено Стакло Екран Заштитник 1 x Прашина крпа 2 x Влажни Брише 2 x Прашина Отстранување Стап 1x упатството за тоа Како да се инсталира : ЧЕКОР 1 : После миење на рацете, по-позиција на екранот заштитник на уредот (лепило страна надолу ).ЧЕКОР 3 : Чистење на прашина на екранот со сина прашина-апсорбира.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.