SMASAMDE Самостојна камперски оган Шпорет со Штанд, Преносни Отворен Оган Јами Нерѓосувачки Челик, Зацврсти Гори Печка со Складирање Торба, за Дрво за Горење и Ниска Ча
Свеж

SMASAMDE Самостојна камперски оган Шпорет со Штанд, Преносни Отворен Оган Јами Нерѓосувачки Челик, Зацврсти

DEN 916.80

Достапно е за нарачката

ПОМАЛКУ ПУШАТ, ПОВЕЌЕ ПЛАМЕН Двоен ѕид дизајн зголемува струење и горење на процесот.Дното на пропустливи дупки овозможи кислород за да го нахрани оган од подолу, додека двојно ѕидови топло, создавање на излив на топол воздух преку огнот намалување на чад, без употреба на батерии и фанови.НЕМА ПОВЕЌЕ ДОВЛЕЧКАА ОД ЧАД Од Bonfire изгореници со речиси и да нема чад, што ќе трошат помалку време затајување чад и вашата облека нема да мирисаат камперски оган.Ќе имате повеќе дворот или кампување спомени околу спектакуларен Самостојна камперски оган Шпоретот преносни оган јама.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗГРАДБА Овој пренослив кампување шпоретот е направен од прва класа не ' рѓосувачки челик, кои можат да го поддржат висока температура на садови и тави и оган и може да се патува назад и назад, без никакви проблеми.Тоа е исто така опремен со отстранлив од не ' рѓосувачки челик плочи за да се помогне да се одржи firewood кога гори.ЕКОЛОШКИ без гориво пластични садови или алкохол потребно, ние ќе се остават без нездрави емисии зад себе.Лекување на земјата, со дополнителни грижи, без било од нервози.КОМПАКТЕН & ЛЕСНИ Лесно расклопна во компактна големина и спакувани во сметководствената торба за практично складирање.Овој пренослив дрво шпоретот е само 1.05 кг и 20cmx31cm, лесни, и намалат товарот на вашиот ранец.Идеален за патници кои сакаат да патуваат лесно.Опис : Кампување Шпоретот Вода Дрва Гори Печки, направени од прва класа не ' рѓосувачки челик, е пренослив и удобен алатка за вас кога уживање во активности на отворено како што кампување и пешачење.Дојде и да добиете оваа корисна алатка и да уживаат во готвење во природата!Спецификација : Структура : Воздух влезот прстен, двојно-layer комора за согорување, ashtray, триаголен bracket Name : Круг Дрва Stove Weight : За 1.05 kg Appearance Боја : Нерѓосувачки челик silver Material : Нерѓосувачки steel Packing Листа : 1*Дрва Stove1*Mesh Bag Notes : 1. Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.2. Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Основни својства

Structure:
 Air inlet ring, double-layer combustion chamber, ashtray, triangular bracket
Name:
 Round Timber Stove
Weight:
 About 1.05kg
Appearance Color:
 Stainless steel silver
Material:
 Stainless steel
Packing List:
1*Timber Stove :
1*Mesh Bag :
Notes:
1. Due to the lighting effects and shooting angles, there is a color difference in the product, please understand. :
2. Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Тие исто така купуваат со овој производ.