ФИТНЕС МАНИЈАК САД Глуждот Тегови со Прилагодливи Ремени Двојно Зглобовите на Ногата Тежина за Одење Џогирање Салата Вежба за Гимнастика Аеробик £ 10 12lbs 14lbs 16lbs
Свеж

ФИТНЕС МАНИЈАК САД Глуждот Тегови со Прилагодливи Ремени Двојно Зглобовите на Ногата Тежина за Одење Џогирање

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

✅ ФИТНЕС МАНИЈАК САД Глуждот Тегови со Прилагодливи Ремени Двојно Зглобовите на Ногата Тежина за Одење Џогирање Салата Вежба за Гимнастика Аеробик 14 lbs (две 7-lbs). ✅ Ремени двојно споредуваат со други глуждот тегови со само еден ремени, Ова губење на сет доаѓаат со двојно трајни гума-ограничени ремени и токи за да ја подесите големината на прегратка глуждови, нозе или зглобовите за подобро да се вклопи, да ги задржи на рачниот зглоб и глуждот тегови остане во место и да се избегне лизгање со движењето на зглобовите или глуждови за време на вежбање и фитнес.Издржлив, лесен-за-користење на пондери за глуждовите или зглобовите. ✅ Користи за Одење, Трчање, Остварување. ✅ Се согоруваат калории едноставно со носи тоа. ✅ Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид Достапен во 10 lbs (две 5-lbs Глуждот Тегови), 12 lbs (две 6-кг), 14 lbs (две 7-кг), 16 lbs (два 8-lbs) ве молиме изберете од производ опции.Се продаваат како еден ПАР и доаѓа во црна боја.Двојно ремени споредуваат со други глуждот тегови со само еден ремени, Ова губење на сет доаѓаат со двојно трајни гума-ограничени ремени и токи за да ја подесите големината на прегратка глуждови, нозе или зглобовите за подобро да се вклопи, да ги задржи на рачниот зглоб и глуждот тегови остане во место и да се избегне лизгање со движењето на зглобовите или глуждови за време на вежбање и фитнес.Издржлив, лесен-за-користење на пондери за глуждовите или зглобовите.Се користи за Одење, Трчање, Остварување.Се согоруваат калории едноставно со носи тоа.Достапни во 10 lbs (две 5-lbs Глуждот Тегови), 12 lbs (две 6-кг), 14 lbs (две 7-кг), 16 lbs (два 8-lbs) ве молиме изберете од производ опции.Се продаваат како еден ПАР и доаѓа во црна боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.