PRETYZOOM 6 компјутери ЕВА Лебди Гира Вода, Аеробик Водни Barbell Пливање Вода Јога Трајни Фитнес Опрема за Вежбање за Жени Мажи (Случаен Боја)
Свеж

PRETYZOOM 6 компјутери ЕВА Лебди Гира Вода, Аеробик Водни Barbell Пливање Вода Јога Трајни Фитнес Опрема за

DEN 1401.36

Достапно е за нарачката

Погоден за базен, спа, фитнес вежби, итн.Одличен за поддршка и рамнотежа над вода или отпор вежби под вода.Мала тежина и лесен за носење.Круг на секој крај на гира направи поголем отпор гира за пливање вежбање.Можат да се обучуваат вашата рака, рамо, biceps, кардио и нозе, итн.trong> Descriptiontrong> Ова е вода, аеробик тегови, whcih се произведени со ЕВА материјал, мала тежина и лесен за носење.Тие можат да се обучуваат вашата рака, рамо, biceps, кардио и нозе, итн.Тие се погодни за пливање базен, спа, фитнес вежби, итн.trong> Featurestrong>- Боја : Случајни Боја.- Материјал : ЕВА.- Големина : 27. 4 x 14. 8 x 14. 8cm.- Мала тежина и лесен за носење.- Можат да се обучуваат вашата рака, рамо, biceps, кардио и нозе, итн.- Погоден за базен, спа, фитнес вежби, итн.- Одличен за поддршка и рамнотежа над вода или отпор вежби под вода.- Круг на секој крај на гира направи поголем отпор гира за пливање вежбање.Пакет Includingb>6 x ЕВА Лебди Гира.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.