Gfpql WYanHua-Фитинзи за Цевки Месинг Bulkhead Месинг Бодликава Цевка Цевка Фитинг, 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 19mm 25мм Црево Barb Приклучок Адаптер,Квалитет на Хардверски Додатоци (Гол
Свеж

Gfpql WYanHua-Фитинзи за Цевки Месинг Bulkhead Месинг Бодликава Цевка Цевка Фитинг, 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm

DEN 253.68

Достапно е за нарачката

Градината тапа црево спојка прецизност е конструиран за долг живот и нема истекување.Тие се компатибилни со сите популарни црева или повеќето други брзи спојка конектори.Приклучоци се цврсти месинг и затоа се повеќе отпорни на абење и ' рѓа-доказ од пластични системи.Цврсти, трајни и анти- ' рѓа.Во споредба со пластични црева зглобовите, услугата животот е подолго.Еластичност и ниска пропустливост на високи температури.На чист бакар метал структура има најголема издржливост и сила.Нема истекување.Материјал : Месинг Бои : Златен Тон Пакет Содржина : 1 PC Месинг Цевки Вклучите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.