KOVOSCJ Време Часовници Отпечаток Контрола на Пристап на Систем за Паметни Заклучување на Вратата за Полнење Електронски Портата Настроената Дома Дигитални Сет Елек?
Свеж

KOVOSCJ Време Часовници Отпечаток Контрола на Пристап на Систем за Паметни Заклучување на Вратата за Полнење

DEN 619.20

Достапно е за нарачката

Тој е направен од трајни и високо алуминиум материјал, трајни производи за употреба.Автоматска заштита функција, неочекувани ситуации како што.Одговара за дрвена врата, метална врата, стакло од врата, огноотпорни врата, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.