ReplacementScrews М4 14mm Завртки Компатибилен со Многу LG TV Стои - Сет од 8
Свеж

ReplacementScrews М4 14mm Завртки Компатибилен со Многу LG TV Стои - Сет од 8

DEN 171.84

Достапно е за нарачката

За LG TV стои бараат М4 14mm завртки.Еден сет на метрички завртки.Осум (8) завртки вкупно.Комплетен сет на ТВ стојат замена завртки за многу LG TV стои каде упатството ја одредува М4 14mm завртки.Еден сет на метрички завртки, осум (8) завртки вкупно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.