CamelBak Мили-Spec Суштината 85oz (2.5 L) Резервоар со Црна Цевка Маска, Една Големина
Свеж

CamelBak Мили-Spec Суштината 85oz (2.5 L) Резервоар со Црна Цевка Маска, Една Големина

DEN 1140.00

Достапно е за нарачката

Овој Резервоар Е Изграден За 2019 Стелт.Пакет Висина На Објектот Е 12.0".Пакет Должината На Објектот Е 11.5".Пакет Ширина На Објектот Е 4.0".Зошто надградба до нов Camel Bak Мили Spec Суштината резервоарот кога еден стар резервоарот ќе трае засекогаш?Затоа ние никогаш нема да престанам иновациите.Нашите Суштината резервоар обезбедува 25% повеќе вода со секој sip во пакет натоварен со најновите на хидратација технологија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.