PUNCIA 5Tiers Дрво Канцеларија Хартија, Организатор за Биро Desktop File Носителот Буква Фах А4 Sorter Исправа, Книга, Списание за Складирање Полица Рек Хоризонтална Биро Организ?
Свеж

PUNCIA 5Tiers Дрво Канцеларија Хартија, Организатор за Биро Desktop File Носителот Буква Фах А4 Sorter Исправа,

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

♻[Десктоп Чување на датотеки] : хиерархискиот складирање дизајн може да се направи датотека класификација јасни и лесно да се најде.Таа е погодна за чување и организирање на А4 хартија, папки, писма, списанија, документи, тетратки и книги.Тоа е првиот избор за складирање на десктоп датотеки во канцеларијата и домот, и добар соработник за сметководствени работи. ♻[Вклучени Материјали] :Ние ги користиме еколошки дрвени табли, кои се здравствено-пријателски за корисниците по посебна обработка, нема чуден мирис, анти-носат, анти-оксидација, не-деформација, и без посебна заштита е потребно. ♻[Лесна Монтажа ]:Сите дупки се наредени уредно, без други алатки се потребни.Инсталирајте според приложените детални инструкции за инсталација, и тоа може да биде завршен во 5-10 минути.Целата вклопува цврсто и не тресете го изгубат. ♻[Хуманизирано Дизајн ]:The side panel усвојува шупливи дизајн, што не е само лесен за целокупното движење на датотеката багажник, но, исто така, има добра вентилација, и лесно да се чисти; партиција е дизајниран со жлебови за лесен пристап до датотеки; непречено лак дизајн не Ќе нула корисникот, безбедно и практично. ♻[Цврст Структура] :Ние користиме високо квалитетни дрвени табли со дебелина од 5mm, и се опремени со силна фиксна гумени прстен, што го прави целокупната структура здрав и стабилен, се избегнува проблемот на дампинг поради големи количини на складирани документи, и има силна носивоста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.