Ирвин Алатки 1920012 Директно менгеме на назад-ЗАФАТ Долго се Постигне Клешти, 13
Свеж

Ирвин Алатки 1920012 Директно менгеме на назад-ЗАФАТ Долго се Постигне Клешти, 13

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Дизајниран за супериорен достигне во тесен и затворен простор.Соединение заеднички дизајн им овозможува на вилици, да се отвори поширока од дршката.Машински вилици за максимална сила.Натопи костец за удобност и подобрена прецизност.Поддржани од страна на ИРВИН Доживотна Гаранција.ИРВИН АЛАТКИ менгеме на назад-ЗАФАТ Долго се Постигне Клешти се дизајнирани да се постигне во тесни места за сигурен зафат.Направена со машински вилици за чувствувате сила, соединение заеднички овозможува вилици, да се отвори поширока од дршката до, 2-3/4".Со натопи костец за комфор и прецизност, овие клешти се поддржани од страна на ИРВИН Доживотна Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.