Тастатура И Глушец Обетки Со Birthstone Гејмер Earring Игра Љубовник Накит за Подарок за Неа Игра Ентузијаст Dangle Кука Накит
Свеж

Тастатура И Глушец Обетки Со Birthstone Гејмер Earring Игра Љубовник Накит за Подарок за Неа Игра Ентузијаст

DEN 279.84

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.дизајниран во форма на класичен видео конзола за игри, видео конзола за игри шарм е убав додаток за украс и накит, што ќе ви овозможи да уживате во смешни атмосфера што ги носи; Овие видео конзола за игри шарм се погодни за игра љубовници, обезбедување на нив со можност да се донесе она што тие сакаат во нивниот секојдневен живот.Playstation earring Голема смешно подарок идеја Обетки за било прилики на geeky nerdy гејмер, компјутерски програмер, видео игра плеер, инвеститорот, игра љубовник, geek, nerd, или на некој во вашето семејство или пријатели кои сакаат програмирање и игри.Големина : Тастатура Обетки големината е 2.5*1.7 cm(0.98*0.66 инчи).Глувчето Обетки големината е 1.9*1.4(0.74*0.55 инчи).СОВЕТИ : прирачник за мерење дозволена грешка.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, тоа е хипо алергиски, тоа не рѓа, промена на бојата или оцрни и тоа е доведе слободни и никел слободни.Пакет : Секој earring ќе дојде убаво спакуван во сомот торба накит пошта, и да се подготвени за давање на подарок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.