Ултра Про Официјално Лиценцирани Занданите & Џинови Demogorgon Карактер Folio
Свеж

Ултра Про Официјално Лиценцирани Занданите & Џинови Demogorgon Карактер Folio

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Официјално лиценцирани Занданите карактер листови и картички не се вклучени.Организирање на вашиот карактер листови и статистика со Ултра ПРО Занданите & Џинови Карактер Folio.Секој folio е отпечатена со детални полна боја графика кој ја вашата омилена тема од популарната улога игра Занданите & Змејови.Лист заштитник страници во folio може да се одржи до десет 8 1/2" x 11" карактер листови и две 18-џеб листови се одржи 36 стандардна големина Магија Картички.Го поклопецот на folio вклучува предната и задната внатрешните џебови.Карактер листови и картички не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.