Психоделичните Уметнички Нерѓосувачки Челик Изолирани Првенство Кампување патување вода кригла кафе со капак вино стакло
Свеж

Психоделичните Уметнички Нерѓосувачки Челик Изолирани Првенство Кампување патување вода кригла кафе со капак

DEN 422.40

Достапно е за нарачката

【 Материјал Опис 】производот е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, во комбинација со чаша тело и купот на капакот комбинација (со switchable пиење spout). 【Производ перформанси】производот усвојува 304 од не ' рѓосувачки челик купот на телото, на купот на устата е дебела, тркалезни и мазни, како и високо-квалитетни првенство капак и запечатување прстен направи производ тесни, течење-доказ и лесно да се носат.На дното е мазна, не е лесно да се лизга надвор, носат-отпорни, и издржливи. 【Применливи сцена】Тоа е погоден за секоја прилика, што ќе ви овозможи да се надополнува водата што треба на време, и можете исто така да ги додадете вашите омилени пијалоци, без разлика дали е топла или ладна. 【Перење инструкции】Тоа е лесно да се чисти и повторна употреба. 【потсетам】сликата на екранот ефект и големина вовед се за повикување само и крајниот ефект е предмет на вистинскиот производ.Ако постои мала разлика, тоа е нормален феномен и нема да бидат вклучени во по-продажбата на обработка категорија.Ова е многу популарна десктоп термос шолја.Кога ќе студираат или работат, тоа е нешто прекрасно да имаат првенство на вашата компанија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.