SIPLION Сина Светлина Блокирање на Очила за Жените и за Мажите - Анти Око за Око Вирус Компјутерски Игри Очила
Свеж

SIPLION Сина Светлина Блокирање на Очила за Жените и за Мажите - Анти Око за Око Вирус Компјутерски Игри Очила

DEN 359.52

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пластична рамка.Композитни леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 54 милиметри.Леќа висина : 48 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 148 милиметри.ДВОЕН АНТИ-BLU ЛЕЌА - Основа TAC леќи за ефективно блокови штетната сина светлина,прецизни филм на површината на леќите одразуваат сина светлина.Нашата сина светлина очила носат подобро анти-сина светлина ефект, ефикасно заштита на вашите очи е здравје.ЛЕСНИ & ТРАЈНИ РАМКА - Висок квалитет TR90 Рамка, TR материјал го прави овие сино светло очила само половина од тежината на пластични чаши, и двојно издржливи, е исто така одлична флексибилност.МОРА да се ИМА ОЧИЛА ЗА ТИНЕЈЏЕРИТЕ - Тинејџери се трошат не помалку од 5 часа на компјутер учење секој ден, прекумерно изложување на сина светлина Ќе предизвика сериозни оштетувања на очите, сина светлина филтер за чаши е на најдобрите подароци за нив.СТОП ГЛАВОБОЛКА/ОЧИ ВИРУС - Ова сина светлина блокирање очила поминале CE сертификат, блок над 95% штетни светло сина,Која може да Анти замор на Очите и намалување на Главоболката,Подобрување на Подобар Сон, да ги обезбеди сите-ден заштита. 30 ДЕН ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Сите наши очила Помине Мулти-чекор строга квалитетот, инспекција и да се обезбеди 30 дена за враќање на пари услуга,можете да се вратите на неисправни производи за поправка/замена или рефундирање (ако не човек-направени штета) во првите 30 ден.Ве молиме ги Споделите со нас со кликнување нашето име подолу и потоа кликнете на 'постави прашање' копчето.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.