4 Пакет 3D Акрилик Бела Розова Цвет Помине Уметност Шарм (Околу 800 Парчиња) со Златни Сребрени Бисер Кавијар Монистра Маникир DIY Украси за Полнење за Жени, Девојки
Свеж

4 Пакет 3D Акрилик Бела Розова Цвет Помине Уметност Шарм (Околу 800 Парчиња) со Златни Сребрени Бисер Кавијар

DEN 859.20

Достапно е за нарачката

Пакет : ќе добие 4 кеси бела розова 3 D цвет нокти шарм (2 различни големини) со златни сребрени бисер кавијар монистра, доволно количество и бои за да го изберете и да се создаде свој помине уметност.Квалитет на Материјалот : Направени од вештачка смола материјал, нашите 3 D цвет помине уметност шарм е издржлив и сигурен.Лесен за Користење : Овие бели розова 3 D цвет нокти шарм се едноставни за употреба, едноставно ги шират на ноктите и тивко им помогнам да се обезбеди нив.Одлично за вас да се создаде атрактивна нокти украси.Широк Спектар на Aapplications : Нашите бели розова цвет нокти шарм се одлични за помине уметност DIY, украсување на телефон случај, чевли, облека, занаети, итн.Покажете ја Вашата Карактеристики : Тоа е одлично за лична употреба или професионално салон и ви овозможува DIY нокти на секоја прилика.Тоа би можело да биде како подарок за вашите пријатели, жена или мајка, итн, исто така може да додадете некои исклучителна помине уметност украси за да уживаат во забавата со нив.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.