Mophie Безжична 10W Полнење Подлога Направена за Apple Airpods, Iphone 11 Про Max / XS Max, iPhone 11 Pro / XS, Iphone 11 / XR и Други Чи-От Уреди - Сива
Свеж

Mophie Безжична 10W Полнење Подлога Направена за Apple Airpods, Iphone 11 Про Max / XS Max, iPhone 11 Pro /

DEN 776.16

Достапно е за нарачката

Испорачува до 10 W : конструиран за да безбедно да се испорача до 7.5 W на моќ.Компактен и лесен : компактен дизајн се вклопува лесно во преполната tabletop.Универзален безжичен полнење : безжичниот полнење подлога е компатибилна со речиси било Чи-от уред.Трошоци за контакт : едноставно поставете го вашиот уред на подлога и полнење започнува веднаш.Стилски дизајн : премиум ultrasuede заврши изгледа елегантни на било tabletop.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.