Легендите Никогаш не Умираат Пинк Флојд Wish You were Here Намести Фото Колаж, 16 x 20
Свеж

Легендите Никогаш не Умираат Пинк Флојд Wish You were Here Намести Фото Колаж, 16 x 20

DEN 1687.92

Достапно е за нарачката

Убаво сплетен колектори фото презентација, рачно изработени во САД.Колаж содржи 11" x 14" фото, две дополнителни 4" x 6" Слики и биографија.Сите Фотографии и био се монтира на bevel намали двојно-трска под Стакло.Доаѓа врамени во убаво обликувана црно лакирани рамка подготвени за бесење.Посебно внимание е дадено на пакување и испорака да се спречи Стакло и/или рамка штета.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.