Lainrrew 4 Парчиња 8 мл Пластични Стискаш Шишиња, Јасно Condiment Шишиња Повеќенаменски Пластични Стискаш Келеш Шишиња со Пресврт На Ззп Капаци & Мерки за Ketchup, Сос, Сируп, Обл
Свеж

Lainrrew 4 Парчиња 8 мл Пластични Стискаш Шишиња, Јасно Condiment Шишиња Повеќенаменски Пластични Стискаш Келеш

DEN 201.36

Достапно е за нарачката

✅ Не-токсични и Невкусна : Овие condiment шишиња се направени од високо квалитетни HDPE пластика, невкусна, без мирис, еколошки и безбеден за употреба, овие стискаш на шишиња може да се користи повеќе пати, лесно да се одржи и да се притисне. ✅ Анти Течење Капа : На ketchup шишиња стискаш шишиња со тесни-монтирање во прилог капа затворање спречува spillages и протекување, лесно да се отстрани и да се држат на.Caps се безбедно прилог на капаци, никогаш не се грижите за губење на нив. ✅ Транспарентен Тело и Јасно Мерење : На транспарентен стискаш шишиња ви овозможува да се види содржината во внатрешноста на прв поглед, и јасно дискретни мерења на површината за додавање состојки токму како што треба. ✅ Повеќенаменски Стискаш Шишиња : На келеш пластични шишиња стискаш шишиња се идеални за одржување на разни мирудии, како што се BBQ сос, ketchup, соја, маслиново масло, сенф, мед, оцет, палачинка се меша, сирупи, преливи за салата, итн, исто така може да се користи за да се одржи шампон, масажа масло, лепак, бои, смола и повеќе. ✅ Вредност Пакет : Дојде со 4 пакет на 8oz/240ml ketchup стискаш шишиња, лесно да се мијат и може да се користи повторно и повторно, овие пластика се притисне сос шише може да се сретнат разни секојдневна употреба потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.