Aislor Пластични Стискаш Келеш Condiment Шишиња со Дискретни Мерења - за Сос, Ketchup, BBQ, Облекување, Боја, Работилница, Палачинка Уметност Фармацевт, и Повеќе Јасни 5Pcs/Set
Свеж

Aislor Пластични Стискаш Келеш Condiment Шишиња со Дискретни Мерења - за Сос, Ketchup, BBQ, Облекување, Боја,

DEN 68.64

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува 2 парчиња/5pcs џем сликарство стискаш шишиња, и секое шише со 7pcs млазници.Изработени од мек, флексибилен пластичен за лесно контрола, што го прави полесно да се притисне само на точниот износ.Одликувајќи се со посочи совет за хаос-бесплатно издавање, додека завртка капа, го прави лесно да се пополни и чиста. 50МЛ(50 CC) по шише, овие се притисне шишиња се јасно, така што лесно може да се види кога е време за рефил.Одлично за складирање и издавање на течности, ketchup, сенф, мајонез, топла сос, едноставни сируп, мед, и декорирање креми и icings.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.