Големиот Британски Чешлање Ко. Брада Масло - Омекне, Хидрат и Состојба на Лицето Коса
Свеж

Големиот Британски Чешлање Ко. Брада Масло - Омекне, Хидрат и Состојба на Лицето Коса

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Збогатен со моќни Argan Масло за да омекне крупни и дехидрирана лицето коса.Нашата мулти-барањата брада омекнувач, исто така, работи да се хидрат на кожата што се наоѓа под, борбата против брада чеша.Нашите брада масло е masculinely миризливи со ozoniac забелешки и сугестии од еукалиптус со топла зачин.Доаѓа во еден лесен за користење пумпа шише, па нема потреба за месинг околу со стакло droppers.Paraben Слободни, Силикони Слободни и Вегетаријанска храна, Пријателски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.