WAC Осветлување HR-PC6-Б.К 6ft Кабелот за Напојување со Тек Префрлање на Линија Напон Пак LED Копчето Светлина, Црна
Свеж

WAC Осветлување HR-PC6-Б.К 6ft Кабелот за Напојување со Тек Префрлање на Линија Напон Пак LED Копчето Светлина,

DEN 214.80

Достапно е за нарачката

6ft моќ приклучок со тек switch за лесно вклучување/исклучување за да се префрлате.Достапни во бела или црна заврши опции.Пак Светилки може да се купи во четири конфигурации со максимум до 20 пакови по кандидира.HR-AC70 - Еден Светлина со еден приклучок.HR-AC72 - Еден светлина со двоен приклучок.HR-AC71 - Еден светлина со еден конектор и 6ft кабелот за напојување со тек се префрлите.HR-AC73 - комплет се состои од 2 X HR-AC72 + 1 X HR-AC71. Interconnect кабли може да се купи да го зголемите растојанието помеѓу пакови.Joiner кабли (HR-IC) се достапни во 12in, 24in, и 36in опции.Глатки и продолжителни затемнување со електронски низок напон (ELV) или TRIAC dimmer.Ја заматува надолу 10% со ELV нежните и 5% со TRIAC нежните.Joiner кабли може да се користи за да се зголеми должина од власта кабел за да дух пакостник светлина.ETL & c ETL наведени за Влажни Локации.CEC Наслов 24 Согласност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.