Hofumix Стискаш Шише 4-Дупка Џем Стискаш Шише Смола Condiment Фармацевт со Капа Капаци за Сос Ketchup Џем, Мајонез, Масло 300ml Жолто+Црвено 2 Компјутери
Свеж

Hofumix Стискаш Шише 4-Дупка Џем Стискаш Шише Смола Condiment Фармацевт со Капа Капаци за Сос Ketchup Џем, Мајонез,

DEN 1989.60

Достапно е за нарачката

Храна Одделение Materail : Направен од BPA free смола,healthly за продавница condiment и еко-friendsly.Дојде се освен за лесно чистење.Топлина отпорни,и водоотпорен не други вкус во вашата храна.Обновливи : Еднократно сос стискаш на шише може да се чистат за долгорочна употреба.Со капа капаци за лесно да ги чува сос,запечатување порта не е лесно metamorphism, не протекуваат ако падна над.Голем капацитет на 300ml.Примена : Одлична за сите condiment,како што се ketchup, сенф, мајонез, едноставна сируп, мед, масло за јадење-перење течност, лосион, сос за скара, салата и повеќе.За ketchup,џем,мајонез,маслиново масло,оцет,сируп,дури и сос од сенф.Повеќе за Употреба : стискаш може да се прелива и етикетата за да го идентификуваат вашиот condiment или било која друга течност работи.Идеален сос шишиња за дома,кујна,печење продавница,СКАРА и слично.Лесно да се Притисне : Ергономски дизајн за лесна контрола,печат дизајн може да се спречи spillage.4 дупки за спреј рамномерно,спреј рамномерно по површината на палачинка и овошје и зеленчук салата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.