D&F Вилици, Flex Менгеме Планината и 360 степени Goose Вратот Рака за Gopro Херој 8/7/6/5/4/(2018) DJI OSMO Акција SJCAM YI Акција Камера Додатоци
Свеж

D&F Вилици, Flex Менгеме Планината и 360 степени Goose Вратот Рака за Gopro Херој 8/7/6/5/4/(2018) DJI OSMO

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

➤Големина : 11.8" x 5.9" x 2" ( 30cm x 15cm x 5cm) , Тежина : 230g , Flex Камп Големина : 2.0 инчи(Max). ➤Компатибилен со Go Pro Херој 8/7/6/5/4/3,DJI OSMO,Campark, AKASO,YI и други Акција Камера. ➤Флексибилни Трансформација : Стегачот го прави лесно да се движите камерата помеѓу различни месеци и локации. ➤Прилагодливи Вратот Дизајн : Прави го тоа лесно да го фати широк спектар на перспективите и да се постигне совршена камера агол на секој истрел. ➤Содржина : 1x Вилици, Flex Менгеме + 1x Прилагодливи Вратот(камера, домување и други додатоци НЕ се вклучени).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.