HuaShslt 3pcs/многу Канцеларија Хартија Послужавник Чување на документи Кутија Пластична Кутија A4 Датотека Фах Биро Организатор Складирање Рек Биро за Складирање Биро ?
Свеж

HuaShslt 3pcs/многу Канцеларија Хартија Послужавник Чување на документи Кутија Пластична Кутија A4 Датотека

DEN 1915.20

Достапно е за нарачката

Документ послужавник за чување документи и датотеки уредно подредени и лесен за пристап.Наредени дизајн промовира простор за заштеда на практичноста и ефикасност.Издржливи метална конструкција обезбедува долготрајни сила и перформанси.ПОГОДЕН за Канцеларија, дома и на училиште.Чувајте ги вашите биро добро организиран и средена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.