DMI Snap-На Вокер Кошница - ' Рѓа-Отпорни Слој, Бела
Свеж

DMI Snap-На Вокер Кошница - ' Рѓа-Отпорни Слој, Бела

DEN 389.28

Достапно е за нарачката

Алуминиум.СЕ ВКЛОПИ, ТЕНОК, И ТРИМ ДОДЕКА ОДЕЊЕ ВО СТИЛ СО ПОПУЛАРНАТА BRAZOS ФИТНЕС ВОКЕР ОДЕЊЕ СТАП; Додавање на 1 или повеќе од овие одење стапчиња за вашата фитнес рутински не само што ќе се зголеми ефективноста, но уживањето на вашето прошетки или скокање.ОВОЈ ЛЕСЕН ВОКЕР КОШНИЦА ОВОЗМОЖУВА ДА се ЗАДРЖИ ВАШИТЕ РАЦЕ БЕСПЛАТНО, па можете да ги продавница, се чисти и се носат лични предмети; Тоа е одлично за околу домот или надвор од него.КОШНИЦА МОЖЕ да СЕ ИНСТАЛИРА НА ВНАТРЕ ИЛИ НАДВОР ОД ВАШАТА ВОКЕР; Тоа се вклопува пешаци со 1 инчен дијаметар цевки и нозете, кои се околу 19 инчи, освен.НЕ АЛАТКИТЕ кои се ПОТРЕБНИ; Месеци со snap куки кои се вклопуваат цврсто на вокер е нозе; Тоа, исто така, има кука која виси на crossbar; белата винил слој отпорен на ' рѓа и дава убав крај.ТЕЖИ САМО 1 ФУНТА и Мерки 16 x 5 ½ x 7 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.