Andis 01420 Господар Clipper Магнетни Чешел Set — Двојна Пакет Големини 0.5 & 1.5
Свеж

Andis 01420 Господар Clipper Магнетни Чешел Set — Двојна Пакет Големини 0.5 & 1.5

DEN 384.00

Достапно е за нарачката

Обезбедува сигурна, точна clipper сечење.Долго-траен, квалитет магнети се обезбеди сигурен одговара на clipper ножот.Се вклопува Andis Модел : МЛ.Патентирана магнетни чешли се елиминира потребата за клипови што се наведнуваат или да се прекине.Димензии 0.5, 1.5 (3/32", 3/16").

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.