SOELAND Бања Додатоци во Собата,6 Парчиња Пластични Подарок Сет Четка за заби Држач,Четка за заби Првенство,Сапун Фармацевт,Сапун Јадење,Тоалет Држач, Четка,корпата за
Свеж

SOELAND Бања Додатоци во Собата,6 Парчиња Пластични Подарок Сет Четка за заби Држач,Четка за заби Првенство,Сапун

DEN 455.52

Достапно е за нарачката

Сет од 6 бања essentials вклучувајќи четка за заби држач, четка за заби првенство, сапун фармацевт, сапун јадење, тоалет држач, четка, корпата за ѓубре, за да се задоволат различните потреби.Лесен за чистење : бања прибор сет Изработени од високо quaility пластични+ метал позлата, издржлив И лесен-за-чистење.Лесен за користење : сапун фармацевт пумпа доаѓаат со широк отвор за лесно refills, може да има до 10oz; Четка за заби носителот карактеристики 3 - holed отворања, 2 мали ви овозможи да се задржи вашата четка и 1 поголема дупка да се постави тенок паста за заби, изработка на четкање заби во еден земи; Гимнастик е одлична за ringsing, пиење или складирање на шминка четки; Отпадоци Отпадоци со Тоалет Четка со Носителот, на еден чекор за декорација на вашиот тоалет!.Повеќе бои : бања додатоци на Располагање во 7 бои за да одговараат на вашите потреби, црна, бела, нане зелена,сина, жолта, црвена, виолетова, можете да изберете најпогодни бои за да се исполнат вашите прекрасна бања.бања прибор Широко се Користи : не само што се користи во countertop,дома, бања, но исто така и за нашиот дом, хотел, апартман, перење соба, подрум, RV и др.; Добро спакуван со прекрасен подарок кутија, совршен за вашето семејство и пријатели како housewarming подарок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.