Црвено Светло Терапија Уред за Болка, во зглобовите и Мускулите, Болка Знаците, Инфрацрвена Светлина со 650nm и 808nm (Две*808nm) (Црна)
Свеж

Црвено Светло Терапија Уред за Болка, во зглобовите и Мускулите, Болка Знаците, Инфрацрвена Светлина со 650nm

DEN 3311.76

Достапно е за нарачката

Преносни & Удобен Операција : Мала големина и рачни, специјално проектиран за домашна употреба.Подетални информации ве молиме да го видите производот прирачник кој во сандак.Една батерија 2600m Ah литиум батерија внатре, кога целосно наполнета за 2 часа, нејзиното времетраење време стигнат до 4 дена.Вклучи : Долго притиснете го копчето за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче (држете за 3 секунди) за да го вклучите уредот и кликнете повторно да започне.Ве молиме имајте во предвид постои слој на филмот на екран, со цел да се заштити екран.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.