Ello Светилник Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик со Факултативниот Слама
Свеж

Ello Светилник Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик со Факултативниот Слама

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Пијалоци Ладно или Жешко : 24 мл Вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик гимнастик совршен за on-the-go кафе, пијалаци, вода, или нешто помеѓу.Ова не ' рѓосувачки челик гимнастик е дизајниран да ги задржи пијалаци потопла и постудено за подолго време.Преземе без Оглед на Ден Носи : Equipt со прскање отпорни на прес-одговара капак кој ви овозможува да видите внатре и вклучува изборен слама.Лесно Чистење : Да се обезбеди квалитетот на производот и долговечност, рака мие гимнастик.Капакот е машина за миење садови безбедно.Чисто, Безбедно, Зелена : Сите делови се BPA free.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.